Certyfikat? Rozmowa o pracę? A może po prostu chęć płynnej komunikacji? 

Zapraszam Cię na wspaniałą podróż po zakamarkach angielskiego - będziemy rozmawiać na najróżniejsze tematy ucząc się przy tym jak brzmieć naturalnie i korzystać z bogactwa tego pięknego języka.

Szczegóły oferty znajdziesz poniżej:

MZM00035.gif

Chcesz uczyć się angielskiego?

Świetnie trafiłeś_aś! :)

ENGLISH MENU

cennik zajęć

CUP OF COFFEE

120

lekcja 60 min

FISH AND CHIPS

570

 pakiet 5 lekcji 

1100

2100

ENGLISH

BREAKFAST

TEA

WITH THE QUEEN

 pakiet 10 lekcji 

 pakiet 20 lekcji 

PLN

PLN

PLN

PLN

Najlepsze lekcję angielskiego jakie kiedykolwiek miałam.
Pani Ania jest cudownym nauczycielem,

60 minut lekcji mija w mgnieniu oka . Szczerze polecam każdemu kto ma obawy przed mówieniem w języku angielskim jaki osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z tym fantastycznym językiem. 

-  Angelika U.

OPINIE KURSANTÓW

Chcesz umówić się na pierwsze zajęcia? Wypełnij formularz:

Co Cię interesuje?

Do usłyszenia! :)

 

TICK-TALK
czyli spotkania z angielskim dla zabieganych 

O co chodzi?

To propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na stały kurs i regularne cotygodniowe spotkania, ale chcą rozruszać swój angielski. 

Jak to działa?

Spotykamy się w wybranym przez Ciebie terminie i spędzamy 90 minut na rozmowie na wybrany przez Ciebie temat. Przed zajęciami otrzymujesz ode mnie materiały, a po zajęciach dodatkowe zadania na utrwalenie słownictwa i feedback ze spersonalizowanymi radami, jak możesz pracować nad swoim angielskim i które obszary wymagają szczególnego skupienia.  

Ile to kosztuje? 

Cena takich zajęć (wraz z pakietem wspomnianych materiałów i feedbackiem) to 180 zł (zajęcia indywidualne), 250 zł (zajęcia w parze: cena od osoby 125 zł). 

Jakie tematy zajęć mam do wyboru?

- Serialove, czyli idealna okazja do pogadania o ukochanych serialach (przed zajęciami poproszę Cię o podanie Twoich ulubieńców i na nich się skupimy) oraz do przećwiczenia masy ciekawego słownictwa;

- Tylko dla Pań - rozmowy na temat ideału piękna, roli kobiet we współczesnym świecie i dyskusja na temat tego, co dla nas oznacza bycie feministką;

- Herbatka z Królową - pogaduchy o monarchii i royalsch - dla fanów The Crown i nie tylko;

- Seans z angielskim - o tym, jak mówić o obejrzanych filmach po angielsku aka potężna dawka słówek, dla wszystkich szukujących synonimów dla "very good" i "interesting"; 

- W krainie Jane Austen  - o książkach, adaptacjach i ciekawostkach związanych z Miss Austen - udowodnimy, że można się z nią uczyć codziennych zwrotów, a nie tylko XIX-wiecznego angielszczyzny!

Już wiesz, o czym masz ochotę pogadać? :) Daj znać w formularzu: 

Jaki temat Cię interesuje?
Preferowany dzień zajęć:

Done!